huis - Auvergne
LV-J7031
03 - J7031 LA CHABANNE (Allier / Auvergne)
Klein huis, kleine prijs: een te renoveren huisje met schuur aan de rand van een gehuchtje in de Montagne Bourbonnaise.
Het oorspronkelijke huisje gaat geheel schuil achter de later aangebouwde serre en het weelderige groen. Aangrenzend een grote schuur met 2 niveaus. De entree is via de serre, van daaruit wordt de typisch Franse plattelandskeuken bereikt. Hierin is een doorbraak gemaakt naar het tweede niveau van de schuur waar 2 grote kamers en een badkamer met toilet zijn gecreëerd. Er is elektra, water en telefoon.
De tuin (460 m2) ligt voor en naast het huis, ook op 2 niveaus, te overbruggen met een trap. Vanaf het hogere gedeelte is een weids uitzicht op de bergen en bossen van de Montagne Bourbonnaise
Prix: € 42.000, incl. makelaarscourtage, excl. notariskosten.
Wilt u als eerste op de hoogte gesteld worden van nieuwe objecten!
Inschrijven op onze mailing list:
Auvergne
Linda Velthuis en Arie Brouwer
| tel | +33(0)386304832 |
| fax | +33(0)386304928 |
| Mobiel | +33(0)633188582 |
![]() |
Bij ons vindt u - letterlijk en figuurlijk - de sleutel voor uw (tweede) huis in de Auvergne!
Mocht u de aanschaf van onroerend goed in deze regio overwegen, dan bent u bij ons aan het goede adres. Taal, kennis van zaken en onze officiële inschrijving, de z.g. Carte Professionnelle (no. 58/32), staan borg voor een deskundige persoonlijke begeleiding ter plaatse in uw eigen taal.
Wij helpen u graag met het vinden van uw huis in onze mooie regio!
Voor meer foto's, meer gegevens over een bepaald object dan wel de ligging daarvan, of een afspraak om te bezichtigen, neem even contact op. Maar ook als u in de buurt wilt overnachten om van daaruit de omgeving te verkennen.
Bedankt voor uw belangstelling en hopelijk tot ziens in de Auvergne!
Hoewel wij alle maatregelen genomen hebben om de juistheid van de informatie op deze website te verzekeren, kunnen wij hiervoor geen verantwoordelijkheid aanvaarden.
