boerderij - Aquitaine
MAK-4414SCO
24 - Dordogne, tussen Limoges en Angoulême.
Mooi gerestaureerde schapenboerderij met grote schuur en enkele bijgebouwen op 3000m² grond. Op de begane grond van het woonhuis is een kantoor, een (wijn)kelder, werkplaats, (olie)stookhok en de binnenkomsthal. Op de eerste etage is een modern ingerichte (eet)keuken van 24m² met haard, een woonkamer van 35m², 3 slaapkamers, een badkamer en toilet. De zolder van 70m² is (nog) niet ingedeeld. Op het terrein staan verder een grote schuur van 200m² grondoppervlak, 2 wagenschuren van resp. 40 en 80m² en een carport voor enkele auto's. Het huis heeft rondom dubbele ramen, heeft een olie verwarming en is aangesloten op een ceptic tank.
Het geheel is gelegen niet ver van het mooie plaatsje Villebois Lavalette dus boodschappen doen en uitgaan op slechts 5 minuten afstand. Vanaf het terrein van 3228m² is van een prachtig uitzicht te genieten. (kom maar kijken)
Prix: € 290.000, incl. makelaarscourtage, excl. notariskosten.
Wilt u als eerste op de hoogte gesteld worden van nieuwe objecten!
Inschrijven op onze mailing list:
Aquitaine
Bij ons vindt u - letterlijk en figuurlijk - de sleutel voor uw (tweede) huis in Aquitaine!
Mocht u de aanschaf van onroerend goed in deze regio overwegen, dan bent u bij ons aan het goede adres. Taal, kennis van zaken en onze officiële inschrijving, de z.g. Carte Professionnelle (no. 58/32), staan borg voor een deskundige persoonlijke begeleiding ter plaatse in uw eigen taal.
Wij helpen u graag met het vinden van uw huis in onze mooie regio!
Met vriendelijke groeten,
Hoewel wij alle maatregelen genomen hebben om de juistheid van de informatie op deze website te verzekeren, kunnen wij hiervoor geen verantwoordelijkheid aanvaarden.
