boerderij - Aquitaine
TP-40110618
40 - In de buurt van Saint Lon Les Mines
Wat betreft de ligging kan het nauwelijks beter. De overburen zijn nog echte boeren, dat geeft een uitzicht tussen koeien in de wei op de bergen in de verte. Ski-oorden op een uurtje rijden. De Thermale steden Dax en Saubusse Dax zijn ook dichtbij en de bewoners verhuren een deel van hun huis regelmatig aan kuur-bezoekers. De landelijke rustige ligging is 'strategisch' met stad, prachtige stille of mondaine stranden en bergen dichtbij.
Tuin (met fruitbomen) 1800m2. Mogelijkheid 4000m2 bij te kopen.
Indeling: woonkamer met keukenhoek en grote open haard aan voorzijde. Aan achterzijde appartement met kamer/keuken. Slaapkamer met badkamer. Tweede slaapkamer. Bijkeuken, hobbyruimte. Apart toilet.
Doucheruimte. Serre van 22m2 met zicht op tuin. Centrale verwarming op olie (tank 1500 liter). Zolder met twee kamers en verder een open nader in te richten gedeelte van 60m2.
De prijs is beslist aantrekkelijk te noemen en zelfs nog enigzins onderhandelbaar.
Prix: € 287.000, incl. makelaarscourtage, excl. notariskosten.
Wilt u als eerste op de hoogte gesteld worden van nieuwe objecten!
Inschrijven op onze mailing list:
Aquitaine
Bij ons vindt u - letterlijk en figuurlijk - de sleutel voor uw (tweede) huis in Aquitaine!
Mocht u de aanschaf van onroerend goed in deze regio overwegen, dan bent u bij ons aan het goede adres. Taal, kennis van zaken en onze officiële inschrijving, de z.g. Carte Professionnelle (no. 58/32), staan borg voor een deskundige persoonlijke begeleiding ter plaatse in uw eigen taal.
Wij helpen u graag met het vinden van uw huis in onze mooie regio!
Met vriendelijke groeten,
Hoewel wij alle maatregelen genomen hebben om de juistheid van de informatie op deze website te verzekeren, kunnen wij hiervoor geen verantwoordelijkheid aanvaarden.
